بغل گیر

  • برند : بغل گیر
  • کد محصول : (code)
  • امتیازات خرید: 700
  • وضعیت موجودی : موجود است

مقایسه ورق گیر با جدید‎‎ترین ابزار حمل و نقل

بغل گیر، مدل پیشرفته ای از انواع قدیمی ورق گیر است. این محصول همانطور که اشاره کردیم، در جهت تکمیل کاربردهای ورق گیر ابداع و تولید شده است. با استفاده از این ابزار می توان به راحتی و بدون فشار بر دست و اجزای بدن، قطعات سنگین را به راحتی جابه‎جا کرد. به عنوان مثال، شما می توانید با استفاده از این محصولات ورق های چند سانتی متری که ابعاد وسیعی دارند را حرکت دهید.

یکی دیگر از تفاوت هایی که میان بغل گیر و ورق گیر وجود دارد، ابعاد و وزن آن ها است. انواع ورق گیر وزن بسیار بالاتری نسبت به این نمونه دارند. به همین دلیل ممکن است حمل و نقل آن ها کمی دشوار تر باشد. در ضمن، ورق گیر نسبت به قیمت بالای خود، ماندگاری کمتری دارد. از همین رو به شما توصیه می کنیم پیش از هرگونه اقدام به خرید، درباره محصول مورد نیاز خود تحقیق کنید. این کار باعث می شود با آگاهی و دانش کافی به خرید کالای مورد نیازتان بپردازید.

نحوه استفاده از بغل گیر چگونه است؟

اگرچه نحوه استفاده از بغل گیر کار ساده ای است، با این حال باید در این زمینه آموزش هایی به افراد ارائه شود. به این منظور در این مقاله نحوه کار با این ابزار صنعتی را برای شما عزیزان ارائه کرده ایم. با توجه به این آموزش، شما می توانید طی یک الی دو هفته، به راحتی در استفاده از این ابزار حرفه ای شوید.

در اولین مرحله، شما باید ورق فلزی، چوبی، فولادی و یا مسی را میان قسمت متحرک بغل گیر قرار دهید. پس از انجام این کار، باید با استفاده از دستگیره چرخاننده، قسمت متحرک را از یکدیگر باز کنید. هرچه ورق در قسمت انتهایی بغل‎گیر قرار بگیرد، ماندگاری و دوام آن بیش تر خواهد شد.

 


بغل گیر

ویژگی بهترین نمونه های بغل گیر

انواع بغل‎گیر ویژگی های بسیار بارزی دارند. برخی از این ویژگی ها بسیار مشهود بوده و برخی دیگر طی استفاده از این تولیدات آشکار می شود. اگر ما را تا پایان این مقاله همراهی کنید، به شما درباره مهم ترین مشخصات این تولیدات توضیحاتی ارائه می دهیم.

  • مهم ترین ویژگی انواع بغل‎گیر، استحکام بالای این محصولات است. این ابزارها می توانند با توجه به استحکام بالای خود، وزن بالای قطعات را تحمل کنند. در نتیجه استفاده از آن ها راحت بوده و سرعت عمل افراد را افزایش می دهد.

  • یکی دیگر از بارز ترین ویژگی های این محصول، عمر مفید بالای آن ها است. این تولیدات ماندگاری و دوام بسیار بالایی در برابرعوامل مخرب دارند.

خرید و سفارش بغل‎گیر با چه روشی انجام می پذیرد؟

مجموعه طاها تولز، مجموعه ای است که انواع بغل‎گیر را با ارزان ترین قیمت به مشتریان ارائه می دهد. با مراجعه به این مجموعه، افراد هزینه های نهایی خرید را کاهش می دهند. زیرا ابزارهای موجود در این مرکز فروش بسیار مقرون به صرفه و ارزان هستند. در این مرکز تمام ابزارهایی را که برای کار موثر نیاز دارید، با قیمت واحد و بهترین مارک‎های قابل اعتماد به شما ارائه می‎‎شوند.
 


بغل گیر


  برای ملاحظه دقیق مشخصات بغل گیر ها می توانید به جدول زیر مراجعه نمایید.

نام کالا

وزن دستگاه (kg)

ظرفیت (Ton)

فک کارگیر(mm)

بغل گیر 1تن

3.5

1

0-30

بغل گیر 2تن

5

2

0-40

بغل گیر 3تن

6

3

0-45

بغل گیر 5تن

7.5

5

0-55

بغل گیر 10تن

33

10

0-125