باسکول سقفی

باسکول سقفی

  • برند : باسکول سقفی
  • کد محصول : (code)
  • امتیازات خرید: 700
  • وضعیت موجودی : موجود است

بررسی کیفیت باسکول ایرانی در بازار

باسکول سقفی، یکی از پرکاربرد ترین محصولاتی است که در سال های اخیر تولید و به بازار ارائه می شود. این محصول دارای دو نمونه ایرانی و خارجی بوده و اغلب افراد بر حسب عادت، مایل به خرید نمونه های خارجی هستند. این در حالی است که کیفیت تولیدات ایرانی در چند سال اخیر بسیار افزایش یافته است. نمونه ایرانی باسکول، کیفیت منحصر به فرد و ویژه ای دارد. این امر به دلیل استفاده از مواد اولیه مرغوب و باکیفیت است.

همچنین در هر مرحله از تولید باسکول، ناظران پیش محصول اولیه را مورد بررسی و آزمایش قرار می دهند. تمامی این موارد موجب شده تا گونه های ایرانی باسکول، ارزش نهایی بیش تری داشته باشند. از همین رو، در سال های اخیر خریداران با مرغوبیت بالای این تولیدات آشنا شده اند. در ادامه این مقاله، به بررسی موارد استفاده از تولیدات نامبرده می پردازیم.

باسکول سقفی برای چه مواردی مورد استفاده قرار می گیرد؟

باسکول سقفی همانطور که از نام آن پیداست، محصولی است که با توجه به شکل خاص خود از سقف آویزان می شود. این محصول که در واقع همان ترازوی صنعتی نام دارد. برای وزن کردن محصولاتی خاص مصرف می شود. به عنوان مثال، محصولاتی که وزن بسیار بالایی دارند، با استفاده از این نمونه باسکول وزن می شوند. طرز کار این تولیدات نیز به گونه ای است که می توانند بر روی سقف نصب شوند و یا اینکه به صورت آویزان از ماشین های صنعتی، استفاده شوند.

اعداد روی نمایشگر باسکول سقفی، بسیار دقیق بوده و جزئیات را به وضوح نشان می دهند. از همین رو افراد بابت دقت و ضریب خطای این تولیدات هیچ گونه نگرانی نداشته باشند. برای وزن کردن انواع گوشت در مراکز فروش و وزن کردن میوه به صورت عمده، از این تولیدات استفاده می کنند.


 


باسکول سقفی

تفاوت میان انواع باسکول سقفی و سایر نمونه های موجود

در تولید باسکول، روش های متفاوتی وجود داشته و هر یک از افراد می توانند با اتخاذ یک روش خاص، این محصول را تولید کنند. تمایز در طراحی و ایجاد شکل متفاوت این تولیدات نیز باعث تنوع در محصول نهایی تولید شده می شود. به همین دلیل، باسکول های سقفی تفاوت های فاحشی با سایر نمونه های تولید شده دارند. در ادامه به بررسی این تفاوت ها پرداخته و اطلاعات شما را افزایش می دهیم.

  • مهم ترین تفاوت میان باسکول سقفی و سایر نمونه ها، تفاوت در ابعاد این محصولات است. اصولا نمونه های سقفی، اندازه کوچک تری نسبت به سایر باسکول های صنعتی و تجاری دارند. این امر را می توان به عنوان مزیت گونه های سقفی نیز در نظر گرفت.

  • تفاوت بعدی، شامل تفاوت تولید باسکول به وسیله مواد اولیه متفاوت است.

 

خرید ویژه باسکول از مراکز معتبر

برای خرید ویژه و تخصصی باسکول، باید به فروشگاه ها و مراکز بسیار معتبری مراجعه کنید. زیرا این محصولات به دلیل صنعتی بودن، غالبا قیمت بالایی دارند. بنابر این اگر بدون تحقیق خرید کرده و کیفیت محصول شما پایین باشد، قادر به ارجاع آن نخواهید بود. مجموعه طاها تولز، بر طبق نیاز افراد به باکیفیت ترین و بهترین نمونه های باسکول، آن ها را در سراسر کشور تولید و توزیع می کند.

شما می توانید برای خرید بهترین باسکول سقفی، به این مجموعه معتبر و باسابقه مراجعه کنید. البته باید ابتدا در وب سایت های ویژه مجموعه ثبت نام کرده و مشخصات خود را وارد نمایید.

 باسکول سقفی

 برای ملاحظه دقیق مشخصات باسکول سقفی می توانید به جدول زیر مراجعه نمایید.

وزن دستگاه (کیلوگرم)
طول دستگاه (میلیمتر)
دقت دستگاه (گرم)
ظرفیت دستگاه (تن)
مدل دستگاه
13
530
500
1
SH 1000
13
530
500
2
SH 2000
14
550
500
3
SH 3000
24
640
1000
5
SH 5000
35
740
1000
10
SH 10000
3.6
370
200
0.5
SH 500