ورق گیر

  • برند : ورق گیر
  • کد محصول : (code)
  • امتیازات خرید: 700
  • وضعیت موجودی : موجود است

معرفی ابزاری برای نگهداری ورق های چوبی و فلزی

ورق گیر یکی از محصولات و ابزارهای نگهداری ورق های مختلف چوبی و فلزی است. با این حال بیش تر افراد از این محصول برای نگهداری ورق های چوبی استفاده می کنند. مصرف این محصول در صنعت نجاری بسیار گسترده تر از سایر صنایع است. به همین دلیل نیز عمده شهرت این محصول، به واسطه نجاری و مشاغل مرتبط با آن است. در این قسمت از مقاله به بررسی مزایای این تولیدات می پردازیم. همچنین انواع مختلف آن ها را برای شما عزیزان نام می بریم.

برای اغلب افراد کاربرد ورق گیر گنگ و نامفهوم است. اگر شما نیز در این دسته قرار دارید، باید بگوییم این محصول کاربردی گسترده تر از استفاده در صنعت نجاری دارد. این محصول به دلیل کاهش فشار ناشی از وزن اجسام، می تواند در صنایع پر خطر نیز مصرف شود. به عنوان مثال، جابه جایی انواع فلزات کار بسیار دشواری است. زیرا این تولیدات وزن بسیار بالایی دارند.

با استفاده از ورق گیر می توان وزن را به وسیله مذکور منتقل کرد. با انجام این کار دیگر هیچ گونه فشار مضاعفی به دست یا زانوی افراد وارد نمی شود.

ورق گیر چه مزایایی را به دنبال دارد؟

انواع ورق گیر مزایای بسیار زیادی برای افراد به دنبال می آورند. در ادامه این بخش به بررسی مهم ترین مزایا می پردازیم. پس چنانچه در زمینه خرید این تولیدات دچار ابهام و سردرگمی هستید، می توانید مقاله ما را تا انتها مطالعه کنید.

  • یکی از بارز ترین مزایای استفاده از ورق گیر، کاهش فشار ناشی از وزن اضافی قطعات است. این وزن در قطعات فلزی و فولادی بیش تر است. به همین دلیل به شما توصیه می کنیم اگر دچار زانو درد و یا کمر درد هستید، این تولیدات را خریداری کنید.

  • یکی دیگر از مزایای استفاده از ورق گیر، افزایش سرعت در انجام کارهای مختلف تولیدی است. این محصولات به دلیل آسانتر کردن فرایند حمل و نقل بار، به فرایندهای تولیدی سرعت می بخشند. در نتیجه می توان به راحتی از آن ها در پیشبرد امور استفاده کرد.

 

 


ورق گیر

بررسی انواع گوناگون ورق گیر

انواع ورق‎گیر صنعتی بسیار متنوع هستند. آن ها دارای ابعاد و اندازه های مختلفی بوده و هریک از بخش های مختلف استفاده می شوند. در این قسمت به بررسی این تولیدات می پردازیم.

  1. نمونه های افقی: این تولیدات همانطور که از نام آن ها پیداست، برای جابه جایی های افقی مورد استفاده قرار می گیرند. آن ها را می توان در زمره پرکاربردترین ابزارهای صنعتی به شمار آورد. به علاوه این تولیدات قیمت های بسیار متعادلی را نیز به خود اختصاص داده اند.

  2. نمونه های عمودی: نمونه های عمودی نیز کاربردهای بسیار زیادی در صنعت، به ویژه صنعت نجاری دارند. با استفاده از این تولیدات می توان قطعاتی که به صورت عمودی و اصطلاحا غیر قابل جابه جایی هستند را جابه جا کرد.

ورق گیر مورد نیاز خود را از کجا تهیه کنیم؟

برای خرید ورق‎گیر صنعتی، می توانید از راه های مختلفی اقدام کنید. به عنوان مثال، می توانید این تولیدات را از مجموعه طاها تولز خریداری کنید. این مجموعه دارای بخش های مختلفی برای فروش و ارائه بهترین نمونه های محصول است. به علاوه فروشندگان شاغل در این مجموعه، دارای اخلاق حرفه ای فروش هستند. در نتیجه می توانند در خدمات دهی به مشتری و تامین نیاز آن ها، نقش بسزایی داشته باشند.

 


ورق گیر

  برای ملاحظه دقیق مشخصات بغل گیر ها می توانید به جدول زیر مراجعه نمایید.
نام کالا
وزن دستگاه (kg)
ظرفیت (Ton)
فک کارگیر(mm)
بغل گیر 1تن
3.5
1
0-30
بغل گیر 2تن
5
2
0-40
بغل گیر 3تن
6
3
0-45
بغل گیر 5تن
7.5
5
0-55
بغل گیر 10تن
33
10
0-125