جک پالت بلند

جک پالت بلند

  • برند : جک پالت بلند
  • کد محصول : (code)
  • امتیازات خرید: 700
  • وضعیت موجودی : موجود است

جک پالت چه نوع کالایی است؟

جک پالت بلند (Uline Pallet Truck) ، محصولی پرکاربرد و در عین حال مقرون به صرفه است. این محصول در فرایند حمل و نقل بار و نقل و انتقال آن ها به انبار نقش مهمی را ایفا می کند. بسیاری از خریداران این محصول، انبار داران و یا افراد شاغل در حوزه حمل و نقل هستند. به ویژه، این تولیدات را برای اغلب ارگان هایی که دارای انبار گسترده هستند نیز استفاده می کنند. به عنوان مثال، انبارهای اغلب رستوران های بزرگ، فروشگاه های سوپر مارکت و فروشگاه های مواد غذایی دارای این محصولات هستند.

در مصارف صنعتی، جک پالت بلند را برای حمل و انتقالات صنعتی استفاده می کنند. به عنوان مثال از این تولیدات جهت جابه‎جایی ماشین های سنگین و ابزارهای صنعتی بزرگ استفاده می شود. بدون وجود این پالت ها در صنعت، انجام فرایند های سخت حمل ماشین ها با دشواری زیادی رو به رو خواهد بود. در ادامه این مقاله، به بیان نکات مهمی در رابطه با این تولیدات می پردازیم. همچنین دایره اطلاعات شما را وسیع تر و عام تر می کنیم.

کاربردهای ویژه جک پالت بلند 

انواع جک صنعتی بسیار پرکاربرد هستند. زیرا می‌توان از آن‌ها برای انجام چندین کار مانند بارگیری و تخلیه کامیون، جابجایی استفاده کرد. در واقع، این تولیدات دارای سیستم های مجهزی هستند که قابلیت استفاده های متعدد ایجاد می کنند. در ادامه مقاله، به ذکر مهم ترین و اساسی ترین کاربردهای این تولیدات می پردازیم.

  • در مسافت‌های کوتاه، می توان از انواع جک صنعتی به‌عنوان وسیله کمکی پشتیبانی در عملیات چیدن بار استفاده کرد. همچنین از آن ها به عنوان عناصر کمکی برای مرتب کردن محل چیدن بار استفاده می کنند. این را می توان به عنوان یکی از اصلی ترین کاربردهای جک به شمار آورد.

  • کاربرد بعدی، استفاده از جک پالت بلند در فروشگاه های بزرگ است. به عنوان مثال، در برخی از هایپر مارکت ها، اجزای سنگین مانند کیسه های بزرگ برنج را با این ابزارها حمل می کنند.

 

مزایای استفاده از جک پالت بلند

مزایای بسیار زیادی برای استفاده از جک صنعتی ذکر شده است. این مزایا در ادامه مقاله برای شما ارائه شده اند. بنابراین با مراجعه به این مقاله تخصصی می توانید از این مزایا مطلع شوید.

  • یکی از بارز ترین مزایای جک صنعتی، افزایش سرعت افراد در فرایند حمل و نقل است. بدون وجود این تجهیزات، فرایند حمل و نقل به سختی انجام می پذیرد. در واقع با استفاده از انواع جک، روند حمل و نقل بار دچار تسریع خواهد شد.

  • مزیت بعدی که می توان برای جک پالت بلند می توان در نظر داشت، راحتی افراد در جریان حمل و نقل است. این امر تا چند سال گذشته یکی از اصلی ترین دغدغه های افراد بود.

خرید جک پالت از مراجع فروش حرفه ای

مجموعه طاها تولز، در چند سال اخیر تبدیل به یکی از حرفه ای ترین مجموعه های فروش جک شده است. این مجموعه نظارت دقیقی بر ارائه بهترین نمونه های جک به مشتریان دارد. از همین رو افراد متقاضی می توانند با مراجعه به این مرکز، باکیفیت ترین تولیدات را خریداری کنند.

 

در مقالات بعدی به معرفی بیش تر این مجموعه پرداخته و اطلاعات شما را تکمیل کرده ایم. 

 برای ملاحظه دقیق مشخصات جک پالت بلند می توانید به جدول زیر مراجعه نمایید.

مدل

واحد

 

ظرفیت

Kg

2000 / 2500 / 3000/

حداکثر ارتفاع شاخک

mm

195

حداقل ارتفاع شاخک

mm

85

عرض بیرونی دو شاخک

mm

550 / 685

ابعاد چرخ فرمان

mm

180*50

ابعاد جفت چرخ شاخک

mm

80*70

طول شاخک

mm

1400 - 2500

وزن دستگاه

Kg

102 - 175